Новини

Ви є тут

Щодо створення нового сайту

Шановні відвідувачі повідомляємо про запуск нового сайту Державної екологічної інспекції у Волинськиій області.

Сайт доступний за адресою https://voln.dei.gov.ua/

Зустріч зі студентами СНУ

На запрошення Кафедри екології та охорони навколишнього середовища та Центру екологічної освіти та культури СНУ імені Лесі Українки в рамках договору про співпрацю 14 березня 2019 року  працівники Державної екологічної інспекції у Волинській області взяли участь у Круглому столі «Проблеми контролю за станом навколишнього природного середовища та збереження довкілля».

Вкотре виявлено факти випалювання залишків сухої рослинності

Працівниками Державної екологічної інспекції у Волинській області з настанням весни у 2019 році спільно з працівниками УДСНС України у Волинській області проведено 23 рейди по дотриманню вимог природоохоронного законодавства в частині виявлення фактів випалювання залишків сухої рослинності. Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Волинській області до адміністративної відповідальності притягнуто 27 осіб  на суму штрафів близько 5 тис. грн.

Операція "Первоцвіт"

         На виконання вимог Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища ”,  з метою  захисту та збереження рослин, занесених до Червоної книги, Державною екологічною інспекцією у Волинській  області щороку триває операція “ Первоцвіт ”.

         В ході операції перевіряється дотримання вимог природоохоронного законодавства в місцях зростання найбільших популяцій ранньоквітучих рослин на території області та здійснюються перевірки у місцях їх продажу.

Ми люди - поки є природа

За сприяння Державної екологічної інспекції у Волинській області 05.03.2019 року у рамках Плану проведення спільних заходів з Ківерцівським районним центром еколого  – натуралістичної творчості, 05.03.2019 року  відбувся районний  конкурс колективів екологічної просвіти (агітбригад) на тему «Моя маленька Батьківщина».

Сторінки