Новини

Ви є тут

ПРЕС-РЕЛІЗ: Державна екологічна інспекція у Волинській області за порушення вимог природоохоронного законодавства у 2018 році до адміністративної відповідальності притягнула 956 осіб

Державна екологічна інспекція у Волинській області здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, громадянами України вимог природоохоронного законодавства на території області.

Щасливого Нового 2019 року!!!

Щасливого Нового 2019 року !

Веселих і радісних Різдвяних свят !

Зичить Державна екологічна інспекція у Волинській області

Проведено рейдові перевірки по виявленню випадків випалювання сухої рослинності

Спеціалістами  Державної екологічної інспекції у Волинській області спільно з працівниками - управління ДСНС України у Волинській області, головного управління Національної поліції в області та районних державних адміністрацій, проведено рейдові виїзди по виявленню випадків випалювання сухої рослинності у період з 13.10.2018р. по 15.10.2018р.

По виявлених порушеннях природоохоронного законодавства, до адміністративної відповідальності за статтею 77-1 КУпАП притягнуто 11 громадян на загальну суму штрафів 1870 грн.

Узагальнена характеристика проведеної роботи інспекційними підрозділами Державної екологічної інспекції в області за 9 місяців 2018 року

Протягом 9 місяців 2018 року працівниками Державної екологічної інспекції в області було здійснено 1289 перевірок.

По виявлених порушеннях природоохоронного законодавства складено 948 протоколів. До адміністративної відповідальності притягнено 713 посадових осіб та громадян на загальну суму 143,315 тис. грн. Частина штрафних санкцій проходять процедуру стягнення через органи виконавчої служби. Стягнуто 136,389 тис. грн.

Сторінки