Ми люди - поки є природа

Ви є тут

За сприяння Державної екологічної інспекції у Волинській області 05.03.2019 року у рамках Плану проведення спільних заходів з Ківерцівським районним центром еколого  – натуралістичної творчості, 05.03.2019 року  відбувся районний  конкурс колективів екологічної просвіти (агітбригад) на тему «Моя маленька Батьківщина».

У конкурсі прийняли участь  агітбригади з десяти шкіл району. У своїх виступах діти піднімали найактуальніші  екологічні питання, що турбують саме їхні громади. Несанкціоновані сміттєзвалища, вирубані ліси, забруднення води, повітря – все це надзвичайно турбує молоде покоління. Учасників  характеризує не тільки розуміння проблем, але й  конкретні справи для їх вирішення.

Агітбригади: «Джерельце», с. Звози»,  «Екосвіт» с. Башлики,  «Еколог» с. Хорлупи,  «ГПО» с. Грем”яче, «Екосфера» с. Озеро, «Барвінок» с. Човниця, «ЕКОС» ЗОШ № 4 м. Ківерці, «Еколідери» с. Дерно, «Еколог» с. Карпилівка у своїх виступах представили не тільки своє бачення вирішення екологічних проблем, але і результати проведеної ними роботи, а саме:  гектари висадженого лісу, розчищені джерела, прибрані кілометри прибережної смуги річок, що протікають через їхні села,  сортування сміття, розбиті клумби  та багато інших корисних справ.

Гран – прі та право відстоювати честь району на обласному конкурсі виборола агітбригада ЗОШ І - ІІ ст..  с. Дідичі «Нова ера».  

Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращення навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття у своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Державна екологічна інспекція у Волинській області і надалі  буде допомагати молодим екологам у проведенні заходів, акцій  спрямованих на   збереження природи та виховання екологічної культури.

 

Прес – служба

(0332)724711