Насмітили на значну суму...

Ви є тут

          За результатами проведених Державною екологічною інспекцією у Волинській області планових та позапланових перевірок додержання органами місцевого самоврядування вимог природоохоронного законодавства в частині поводження з відходами і надалі трапляються випадки  відсутності  оформлених у встановленому порядку правовстановлюючих документів на земельні ділянки під сміттєзвалищами, відсутність паспортів видалення відходів, неподання декларацій про утворення відходів, відсутність обліку відходів, засмічення територій.

          Так, при перевірці Чорнижівської сільської ради Маневицького району було виявлено факт засмічення земельних ділянок твердими побутовими відходами загальною площею  більше 0,5 гектара.  Дані засмічення розміщені на землях сільськогосподарського призначення в межах населеного пункту с. Чорниж в урочищі «Біля Бурни» та за межами населеного пункту с. Чорниж в урочищі «Горильове».

          Таким чином, в результаті самовільного розміщення відходів у місцях, не передбачених для цього,  державі завдано шкоди на суму більше 138 тисяч гривень. На дану суму сільському голові с. Чорниж в липні 2017 року було пред’явлено претензію.

 

 

 

 

Прес – служба

Держекоінспекції  724711