Щодо неприємних запахів в місту Луцьку та Луцькому районі

Ви є тут

На   звернення  громадян  щодо неприємних запахів в місту Луцьку та Луцькому районі  Державною  екологічною інспекцією у Волинській області проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавства про охорону природи в результаті здійснення господарської діяльності  ПТА «Гнідавський цукровий завод» та ТзОВ «Біопаливно –енергетична компанія».

За результатами перевірки у травні 2017 року  встановлено, що останнє  підприємство,   в порушення Закону України «Про екологічну експертизу»,  здійснює господарську діяльність без позитивного висновку державної екологічної експертизи;  в порушення Закону України «Про охорону атмосферного повітря», здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів без відповідного дозволу; порушуючи Закон України «Про відходи»  не забезпечує первинного та поточного обліку відходів  та подання статистичної звітності щодо поводження з відходами.

На усунення  вище зазначених  порушень природоохоронного законодавства  директору підприємства  екоінспекторами    виданий  припис, а також складений протокол про адміністративне правопорушення.

22 травня 2017 року матеріали перевірок направлені до суду для призупинки  виробництва  ТзОВ «Біопаливно – енергетична компанія»  до отримання необхідних дозволів.

Також  19 травня 2017 року було відібрано проби грунту на предмет їх забруднення внаслідок прориву каналізаційної труби на території ПАТ «Гнідавський цукровий завод». В даний час відібрані проби знаходяться на дослідженні у відділі інструментально – лабораторного контролю Держекоінспекції. Про результати досліджень буде повідомлено додатково.

 

Прес – служба

Держекоінспекції

(0332)724711