Встановлено факти самовільного знесення зелених насаджень на території Луцької міської ради

Ви є тут

     З 4 по 21 лютого відповідно до звернень жителів м.Луцька, Державною екологічною інспекцією у Волинській області проведено позапланові перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства стосовно знесеннь зелених насаджень на території Луцької міської ради.

       В ході обстеження прибудинкової території поблизу житлового будинку по проспекту Молоді 17Б, виявлено факт свіжої порізки двох дерев породи вишня, без відповідного на те дозволу (ордера). З даного приводу проведено розрахунок заподіяної шкоди внаслідок пошкодження зелених насаджень до ступеня припинення росту, яка становить 1300 грн 00 коп.     

       За результатом обстеження території міської ради, поблизу ОСББ «Молоді 17-Б», встановлено факт знесення 65 дерев різних порід та діаметрів. Розмір заподіяної шкоди становить 20556 грн 00 коп.

      По вулиці Г.Гонгадзе 5, поряд з територією виробничої бази ТзОВ «Волинська транспортна компанія» знищено до ступеня припинення росту 6 дерев. Деревина з яких знаходиться на території виробничої бази ТзОВ «Волинська транспортна компанія». В міську раду звернень від юридичних та фізичних осіб про надання дозволу на видалення зелених насаджень на вул. Г.Гонгадзе не надходило, відповідно профільною комісією міської ради рішення про видалення дерев на цій вулиці не приймалось. Шкода заподіяна внаслідок пошкодження зелених насаджень становить 16800 грн 00 коп.                  

             Матеріали по даним перевіркам передано в правоохоронні органи.

 Пресс служба Інспекції

72 33 96